Výrobce: NorcoKód produktu: 71283572212564 Doprava a platba
S Norco Fluid znovu objevujete radost ze šlapání. Špičkový a lehký trailový bike NORCO Fluid C2 vám poskytne jízdu života, bez ohledu na trail, na který se vydáte. Více
S Norco Fluid znovu objevujete radost ze šlapání. Špičkový a lehký trailový bike NORCO Fluid C2 vám poskytne jízdu života, bez ohledu na trail, na který se vydáte.
Celoodpružený trailový stroj NORCO Fluid C2 je navržený pro pokročilé a ambiciózní jezdce. Nabízí skvělou kombinaci výkonu, odolnosti a přesného ovládání. Hlavní trojúhelník z karbonových vláken a hliníkové vzpěry zaručují nízkou hmotnost a vysokou odolnost. Přední odpružení zajišťuje vidlice RockShox Pike Select+ se 140 mm zdvihu a 130 mm zadního zdvihu tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate. Geometrie Ride Aligned™ poskytuje přizpůsobení specifické velikosti rámu pro dokonalou rovnováhu a ovladatelnost na trailu. Pohon SRAM GX Eagle s 12 rychlostmi a širokým rozsahem převodů 10-52T usnadňuje šlapání v náročném terénu, hydraulické kotoučové brzdy SRAM G2 RS s 200mm předním a 180mm zadním kotoučem vynikající brzdný výkon. Samozřejmostí je nastavitelná teleskopická sedlovka SDG Tellis VS s délkou 150 mm (S), 170 mm (M) a 200 mm (L, XL), vnitřní vedení kabeláže a integrovaná ochrana rámu.
- Karbonový rám, hliníkové vzpěry
- Na míru laděné odpružení
- Geometrie Ride Aligned™ pro přizpůsobení velikosti rámu
- Pohon SRAM GX Eagle
- Nastavitelná teleskopická sedlovka SDG Tellis VS
- Vnitřní vedení kabeláže, integrovaná ochrana rámu
- Hlavové složení FSA se zapouzdřenými ložisky
Sestavení kola zdarma
V případě osobního odběru Vám kolo zdarma sestavíme, seřídíme a připravíme na jízdu.
Velikostní tabulka
| Velikost | Doporučená výška postavy |
|---|---|
| S | 155 cm – 165 cm |
| M | 162 cm – 173 cm |
| L | 170 cm – 181 cm |
| XL | 178 cm – 188 cm |
| XXL | 186 cm – 201 cm |
Technická specifikace
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Rám | Fluid FS Carbon Frame 130mm, UDH patka |
| Materiál | Karbon |
| Vidlice | Rock Shox Pike Select+ 140mm |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Select+, 210x50mm, Custom Tune, 130mm |
| Zdvih (přední / zadní) | 140 mm / 130 mm |
| Hlavové složení | FSA Internal Headset |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle |
| Řazení | SRAM GX Eagle |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | SRAM 1275 Eagle 10/52T |
| Řetěz | SRAM GX Eagle |
| Kliky | Truvativ Descendant 6K DUB 30T |
| Středové složení | e*thirteen BB92 |
| Brzdy | SRAM G2 RS 4-pístkové (200mm / 180mm kotouče Centerline) |
| Přední náboj | Bear Pawls BMB-013 110x15 32H |
| Zadní náboj | Bear Pawls BMB-004 148x12, 6 Bolt |
| Ráfky | Stan´s Flow 29" 32H |
| Pláště | P: Vittoria Mazza 29x2.4" / Z: Vittoria Martello 29x2.35" Trail G2.0 |
| Sedlovka | SDG Tellis V2 Adjustable Dropper Post (teleskopická) |
| Sedlo | Fizik Alpaca Terra with Wingflex |
| Představec a řídítka | 6061 Alloy 40mm / Norco 6061 DB Alloy, 800mm, 25mm Rise |
| Gripy | WTB Wavelength Grip |
| Velikost kol | 29" |
| Hmotnost | 15 kg |
| Barva | Černá |



