Výrobce: NorcoKód produktu: 92358976746159 Doprava a platba
NORCO Sight A2 150 je nekompromisní allmountain stroj s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link, který disponuje zdvihy 160 mm/150 mm. Více
Varianty3
| Velikost | Dostupnost | Cena s DPH | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| M | Na dotaz | Více | 87 990 Kč | |||
| XL | Skladem 2-3 dny | Více | 87 990 Kč | |||
| XXL | Skladem 2-3 dny | Více | 87 990 Kč |
NORCO Sight A2 150 je nekompromisní allmountain stroj s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link, který disponuje zdvihy 160 mm/150 mm.
NORCO Sight je našlapaný allmountain stroj, který maximálně zvýší vaši jistotu v terénu i při skocích. NORCO Sight nyní přichází s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Obecně funguje High Pivot tak, že dráha, kterou opisuje zadní kolo, když narazí na překážku a jde do zdvihu, je šikmo vzad. Díky tomu kolo daleko lépe „žehlí“ terén a udržuje výrazně vyšší rychlost v rozbitých pasážích. Díky kladce se tady také eliminuje zpětný ráz do pedálů, tzv. kickback. Od roku 2024 je na modelech použit systém High Pivot Horst Link s nekoncentrickou kladkou, která není v ose hlavního čepu. Každý model kola má specifické navržení kladky podle toho, jak moc aktivní je odpružení při šlapání.
Tato 29palcová verze Sight A2 150 jde pomocí MISSING LINK - SIGHT (kód produktu 0625114150) jednodušše přestavět na verzi MX, známou jako MULLET (kombinace 29palcového předního a 27,5palcové zadní kola). Rám je vyroben z odolné a zároveň lehké hliníkové slitiny a jeho výbavu tvoří komponenty odpružení Fox a Rockshox, 12rychlostní sada Sram a spolehlivé brzdy. Ideální záležitost pro ty, kteří vyžadují vysoký výkon na různorodých terénech, vynikající schopnosti při sjezdech a stabilitu při technických výjezdech. Všechny hliníkové rámy Sight mají zahlazené sváry a jsou na pohled nerozeznatelné od karbonové verze.
Všechny modely Sight nyní obsahují nářadí integrované v představci One Up EDC lite, které vám pomůže na cestách.
Sestavení kola zdarma
V případě osobního odběru Vám kolo zdarma sestavíme, seřídíme a připravíme na jízdu.
Velikostní tabulka
| Velikost | Doporučená výška postavy |
|---|---|
| S | 155 cm – 165 cm |
| M | 162 cm – 173 cm |
| L | 170 cm – 181 cm |
| XL | 178 cm – 188 cm |
| XXL | 186 cm – 201 cm |
Technická specifikace
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Rám | Sight aluminum 150mm travel, UDH patka |
| Materiál | Hliník |
| Vidlice | Fox Float 36 Rhythm 160mm w/sweep adjust, boost |
| Tlumič | Fox Performance Float X w/LSC LSR |
| Zdvih (přední / zadní) | 160 mm / 150 mm |
| Hlavové složení | FSA #57 E (tapered internal) 1.5" to 1-1/8" |
| Přehazovačka | Shimano XT |
| Řazení | Shimano XT I-Spec |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano XT cassette |
| Řetěz | Shimano XT chain |
| Kliky | Shimano XT |
| Středové složení | e*thirteen BB92 |
| Brzdy | Shimano Deore MT520 4-pístkové (200mm / 180mm kotouče) |
| Přední náboj | Shimano SLX 110x15mm |
| Zadní náboj | Shimano FH-M7110 SLX |
| Ráfky | Stans Flow D, black 32H |
| Pláště | P: Maxxis Assegai 2.5WT EXO+ / Z: Minion DHR II 2.4 Maxx Terra EXO+ |
| Sedlovka | JD TransX YS105, 34.9mm (S1/150, S2/170, S3-S4/200, S5/230mm) |
| Sedlo | SDG Bel Air V3 |
| Představec a řídítka | CNC Alloy 40mm / 6061 Alloy, 800mm, 25mm Rise |
| Gripy | Ergon GD10 EVO lock on |
| Velikost kol | 29" |
| Barva | Černá |



