Výrobce: NorcoKód produktu: 92358976746158 Doprava a platba
NORCO Sight je našlapaný allmountain stroj, který maximálně zvýší vaši jistotu v terénu i při skocích. NORCO Sight nyní přichází s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Více
NORCO Sight je našlapaný allmountain stroj, který maximálně zvýší vaši jistotu v terénu i při skocích. NORCO Sight nyní přichází s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Obecně funguje High Pivot tak, že dráha, kterou opisuje zadní kolo, když narazí na překážku a jde do zdvihu, je šikmo vzad. Díky tomu kolo daleko lépe „žehlí“ terén a udržuje výrazně vyšší rychlost v rozbitých pasážích. Díky kladce se tady také eliminuje zpětný ráz do pedálů, tzv. kickback. Od roku 2024 je na modelech použit systém High Pivot Horst Link s nekoncentrickou kladkou, která není v ose hlavního čepu. Každý model kola má specifické navržení kladky podle toho, jak moc aktivní je odpružení při šlapání.
Model Sight A2 160 MX kombinuje 29palcové přední a 27,5palcové zadní kolo (mullet) pro optimální rovnováhu mezi stabilitou a obratností. Pomocí setu Missing Link Kit - Sight (kód produktu 0625114950) je zde možnost kolo jednodušše přestavět na verzi 29'. Rám je vyroben z odolné a zároveň lehké hliníkové slitiny a jeho výbavu tvoří komponenty odpružení Fox a Rockshox, 12rychlostní sada Sram a spolehlivé brzdy. Ideální záležitost pro ty, kteří vyžadují vysoký výkon na různorodých terénech, vynikající schopnosti při sjezdech a stabilitu při technických výjezdech. Všechny hliníkové rámy Sight mají zahlazené sváry a jsou na pohled nerozeznatelné od karbonové verze.
Všechny modely Sight nyní obsahují nářadí integrované v představci One Up EDC lite, které vám pomůže na cestách.
Sestavení kola zdarma
V případě osobního odběru Vám kolo zdarma sestavíme, seřídíme a připravíme na jízdu.
Velikostní tabulka
| Velikost | Doporučená výška postavy |
|---|---|
| S | 155 cm – 165 cm |
| M | 162 cm – 173 cm |
| L | 170 cm – 181 cm |
| XL | 178 cm – 188 cm |
| XXL | 186 cm – 201 cm |
Technická specifikace
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Rok | 2025 |
| Rám | Sight aluminum 160mm travel (Ride Aligned™) |
| Materiál | Hliník |
| Patka rámu | UDH |
| Vidlice | Rockshox Zeb Select + 170mm fork, short offset Charger 3.1 |
| Tlumič | Rockshox Vivid Coil Select Plus |
| Zdvih (přední / zadní) | 170 mm / 160 mm |
| Hlavové složení | FSA #57 E (tapered internal) 1.5" to 1-1/8" black FSA logos |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6100 SGS |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-R, 12sp |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano CS-M6100-12, 10-51T |
| Řetěz | Shimano Deore 12sp |
| Kliky | Shimano Deore FC-MT512 12spd 32T, 170mm |
| Středové složení | e*thirteen BB92 |
| Brzdy | TRP Trail EVO 4 piston, 200mm rotor |
| Přední náboj | Shimano SLX 110x15mm |
| Zadní náboj | Shimano FH-M7110 SLX |
| Ráfky | Stans Flow S2 30mm black 32H |
| Plášť přední | Maxxis Assegai 2.5WT 3C MaxGrip EXO+ / TR folding bead |
| Plášť zadní | Maxxis Minion DHR II 2.4 3C Maxx Terra / DD / TR folding bead |
| Sedlovka | JD TransX YS105 Norco lever (S1/150, S2/170, S3-S4/200, S5/230mm) 34.9 |
| Sedlo | WTB Volt 250 |
| Představec | One Up 42mm stem |
| Řídítka | One Up Aluminum bar, 800mm, 35mm rise |
| Gripy | One Up Lock on Grip |
| Velikost kol | 29" / 27,5" (Mullet) |
| Hmotnost | 17.8 kg |
| Barva | Modrá |



