Výrobce: NorcoKód produktu: 71283572212572 Doprava a platba
NORCO Sight A2 je nekompromisní allmountain stroj s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Kolo nabízí vidlici Fox FLOAT 36 Rhythm, tlumič Fox FLOAT X Performance a řazení Shimano SLX. Více
NORCO Sight A2 je nekompromisní allmountain stroj s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Kolo nabízí vidlici Fox FLOAT 36 Rhythm, tlumič Fox FLOAT X Performance a řazení Shimano SLX.
NORCO Sight je našlapaný allmountain stroj, který maximálně zvýší vaši jistotu v terénu i při skocích. NORCO Sight nyní přichází s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Obecně funguje High Pivot tak, že dráha, kterou opisuje zadní kolo, když narazí na překážku a jde do zdvihu, je šikmo vzad. Díky tomu kolo daleko lépe „žehlí“ terén a udržuje výrazně vyšší rychlost v rozbitých pasážích. Díky kladce se tady také eliminuje zpětný ráz do pedálů, tzv kikback. Pro rok 2024 navrhli inženýři pro nové modely systém High Pivot Horst Link s nekoncentrickou kladkou, která není v ose hlavního čepu. Každý model kola má specifické navržení kladky podle toho, jak moc aktivní je odpružení při šlapání.
Tato 29palcová verze modelu Sight jde pomocí MISSING LINK - SIGHT (kód produktu 0625114150) jednodušše přestavět na verzi MX, známou jako MULLET (kombinace 29palcového předního a 27,5palcového zadního kola). Rám je vyroben z odolné a zároveň lehké hliníkové slitiny a jeho výbavu tvoří komponenty odpružení FOX Float, 12rychlostní sada Shimano SLX a spolehlivé čtyřpístové brzdy SRAM Deore MT520. Ideální záležitost pro ty, kteří vyžadují vysoký výkon na různorodých terénech, vynikající schopnosti při sjezdech a stabilitu při technických výjezdech. Všechny hliníkové rámy Sight mají zahlazené sváry a jsou na pohled nerozeznatelné od karbonové verze.
Sestavení kola zdarma
V případě osobního odběru Vám kolo zdarma sestavíme, seřídíme a připravíme na jízdu.
Velikostní tabulka
| Velikost | Doporučená výška postavy |
|---|---|
| S | 155 cm – 165 cm |
| M | 162 cm – 173 cm |
| L | 170 cm – 181 cm |
| XL | 178 cm – 188 cm |
| XXL | 186 cm – 201 cm |
Technická specifikace
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Modelový rok | 2024 |
| Rám | Sight aluminum 150mm travel, UDH patka |
| Materiál | Hliník |
| Vidlice | Fox Float 36 Rhythm 160mm |
| Tlumič | Fox FLOAT X Performance, LSC LSR, 205x60mm Trunnion |
| Zdvih (přední / zadní) | 160 mm / 150 mm |
| Hlavové složení | FSA #57 E 1.5" to 1-1/8" |
| Přehazovačka | Shimano SLX RD-M7100 12sp |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7100-R 12sp |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7100-12 10-51T |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 12spd |
| Kliky | Shimano SLX FC-M7100 |
| Středové složení | e*thirteen BB92 |
| Brzdy | Shimano Deore MT520 4-pístkové (200mm / 180mm RT-64) |
| Přední náboj | Shimano SLX 110x15mm |
| Zadní náboj | Shimano SLX FH-M7110 Micro Spline |
| Ráfky | Stans Flow D, black 32H |
| Pláště | P: Maxxis Minion DHF 2.5 3C EXO+ / Z: Minion DHR II 2.4 3C EXO+ |
| Sedlovka | JD TransX YS105, 34.9mm (S1/150, S2/170, S3-S4/200, S5/230mm) |
| Sedlo | SDG Bel Air V3 |
| Řídítka a představec | Norco 6061 bar, 25mm rise / Alloy 40mm |
| Gripy | SDG Thrice |
| Velikost kol | 29" |
| Barva | Oranžová / Žlutá |


