Výrobce: NorcoKód produktu: 92358976746166 Doprava a platba
NORCO Sight C3 150 MX je nekompromisní allmountain stroj s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link, který disponuje zdvihy 160 mm/150 mm. Více
NORCO Sight C3 150 MX je nekompromisní allmountain stroj s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link, který disponuje zdvihy 160 mm/150 mm.
NORCO Sight je fantastická allmountain mašina, která maximálně zvýší vaši jistotu v terénu i při skocích. NORCO Sight nyní přichází s novým systémem odpružení High Pivot Horst Link. Obecně funguje High Pivot tak, že dráha, kterou opisuje zadní kolo, když narazí na překážku a jde do zdvihu, je šikmo vzad. Díky tomu kolo daleko lépe „žehlí“ terén a udržuje výrazně vyšší rychlost v rozbitých pasážích. Díky kladce se tady také eliminuje zpětný ráz do pedálů, tzv kickback. Od roku 2024 je na modelech použit systém High Pivot Horst Link s nekoncentrickou kladkou, která není v ose hlavního čepu. Každý model kola má specifické navržení kladky podle toho, jak moc aktivní je odpružení při šlapání.
Model Sight C3 150 MX kombinuje 29palcové přední a 27,5palcové zadní kolo (mullet) pro optimální rovnováhu mezi stabilitou a obratností. Pomocí setu Missing Link Kit - Sight (kód produktu 0625014950) je zde možnost kolo jednodušše přestavět na verzi 29'. Velmi tuhý karbonový rám doplňují špičkové komponenty odpružení ROCKSHOX. Pohon je v režii firmy Shimano, konktrétně zde najdeme 12rychlostní sadu Shimano Deore s kazetou o rozsahu 10-51 zubů. Precizní brzdný účinek obstarávají hydraulické brzdy Shimano Deore, s kterými si můžete být jistí, že zastavíte na milimetr přesně. Ideální záležitost pro ty, kteří vyžadují vysoký výkon na různorodých terénech, vynikající schopnosti při sjezdech a stabilitu při technických výjezdech.
Všechny modely Sight nyní obsahují nářadí integrované v představci One Up EDC lite, které vám pomůže na cestách.
Sestavení kola zdarma
V případě osobního odběru Vám kolo zdarma sestavíme, seřídíme a připravíme na jízdu.
Velikostní tabulka
| Velikost | Doporučená výška postavy |
|---|---|
| S | 155 cm – 165 cm |
| M | 162 cm – 173 cm |
| L | 170 cm – 181 cm |
| XL | 178 cm – 188 cm |
| XXL | 186 cm – 201 cm |
Technická specifikace
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Rám | Carbon Frame, 150mm Travel, UDH, Eagle Transmission Compatible, Ride Aligned™ |
| Materiál | Karbon |
| Vidlice | RockShox Lyrik Select, Charger RC, DebonAir+, 160mm, 44mm Offset |
| Tlumič | RockShox Vivid 2 Select+ Air, 205x60mm TR |
| Zdvih (přední / zadní) | 160 mm / 150 mm |
| Hlavové složení | FSA No. 57 ZS, Sealed Bearing, Tapered 1-1/8" - 1.5" |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6100, 12sp |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100, 12sp |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100-12, 10-51T |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100, 12sp |
| Kliky | Shimano Deore FC-MT6120-1, 32T, 165-170mm |
| Středové složení | e*thirteen BB92 |
| Brzdy | Shimano Deore MT520 4-pístkové, Metalické destičky (200mm / 180mm RT-64) |
| Přední náboj | Bear Pawls BMB-513, 15x110mm Boost |
| Zadní náboj | Shimano FH-MT510, 12x148mm Boost, Micro Spline |
| Ráfky | Stan’s Flow D, 32H, 29" front / 27,5" rear |
| Pláště | P: Maxxis Assegai 29x2.5" / Z: Maxxis Minion DHR II 27.5x2.4" |
| Sedlovka | TranzX YS105, 34.9mm, teleskopická (150-230mm) |
| Sedlo | WTB Volt 250 Sport |
| Představec a řídítka | Norco 6061 Alloy 40mm / 800mm, 25mm Rise |
| Gripy | SDG Thrice, 135mm |
| Velikost kol | 29" / 27,5" (Mullet) |
| Barva | Zelená |



